Menu

Biało-Szary

Blog o wnętrzach mojego świeżo wyremontowanego domu, o ciągłych zmianach, jakie w nim nastają i o codziennym życiu z pasją na wsi. Niedawno pasja wspięła się na wyższy poziom i powstała Pracownia, w której tworzymy z mężem nasze małe arcydzieła z drewna.

Ostatnia noc obecnego roku...

szarobialy

Dzisiaj Sylwester.

Jest godzina 16.11 a ja piszę swój pierwszy wpis.

Z racji takiej, że nigdzie w tym roku z mężem się nie wybieramy i spędzimy go we dwójkę przed telewizorem, mam czas na co tylko mi się zamarzy. Oczywiście oprócz sprzątania...co przy wielu zwierzakach niestety jest nieodłączną częścią mojego bytu. Jednak jak tu ich nie mieć? 

gdzieś z eteru

 

Już od dawna czytam Wasze (Drogie Blogerki) przemyślenia i mam taki natłok myśli, że postanowiłam spróbować i ja. 

Moje 4 kąty od 4 lat stanowi niewielki domek na wsi.

Ewoluuje on (na razie w środku) do jednolitego stylu, jednakowych barw. Po fascynacji mocnymi kolorami, zamieniam go małymi kroczkami w stonowane biele, szarości i beże. Dorosłam do myśli, że tak jest przytulniej, bardziej sielsko, nie mówiąc o tym, że wnętrza są jaśniejsze, a dzięki temu jakby "urosły".

Zapraszam Was do poznania mojego świata.

A, że trwa jeszcze okres świąteczny, to i dekoracje jeszcze bożonarodzeniowe.

 

salon

 

jemioła świąteczna

 

tegoroczna choinka

w tym roku choinkę wybierał syn - udała się, była piękna

 

ceglana ściana

 

wystawa :)

 

Korzystając z okazji - pragnę życzyć Wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku! Niechaj nadchodzące dni przyniosą Wam uśmiech, pozytywne emocje, pozytywne relacje z najbliższymi. Niech Wasze pasje zawsze rozwijają się, a siła nie słabnie. 

 

Pozdrawiam,

Emilia.

© Biało-Szary
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci